O společnosti

Společnost AD Karel Vávra byla založena v roce 1990 založena jako ryze rodinná firma. Náplní naší práce jsou autodoprava a přeprava materiálů a odpadů, stavební či zemní práce, demolice a následná
rekultivace, včetně recyklace stavebních odpadů. Naše společnost si zakládá na důvěře, individuálním přístupu ke klientovi a snaze poskytovat svým zákazníkům co nejkvalitnější služby.

Uvědomujeme si, že ve stále měnícím se prostředí je nezbytné vycházet vstříc požadavkům zákazníků, a proto si zakládáme na profesionálním přístupu a naší vzájemné komunikaci se zákazníky i dodavateli.

Abychom neustále zlepšovali naše služby, klienti s námi byli spokojeni a opětovně se na nás obraceli, rozhodli jsme se zavést systém řízení kvality managementu, který je v souladu s požadavky normy ISO 9001:2008. Zavedení systému kvality představuje pro naši společnost záruku kvalitního řízení společnosti nejen v současnosti, ale i při budoucím očekávaném růstu. Proto jsme se rozhodli v roce 2013 zavést normu ISO 14001.